Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Projektowanie przestrzeni komercyjnej

Oferujemy kompleksową identyfikację wizualną komercyjnych przestrzeni publicznych. Projektujemy, drukujemy, dostarczamy i naklejamy. Nasz zespół to Architekci i Projektanci Wnętrz, Dekoratorzy, Graficy, osoby odpowiedzialne za kontakt z Inwestorem, oraz Ekipy Montażowe.

W oparciu o takie produkty jak fototapety, folie, naklejki, zadrukowane płyty PCV czy elementy ze styroduru, upiększamy i identyfikujemy poszczególne przestrzenie. Korzystamy z materiału w zależności od przeznaczenia i funkcji pomieszczeń.

Realizowaliśmy zlecenia dla:
- biur
- hoteli
- restauracji i kawiarni
- sieci salonów meblowych
- gabinetów lekarskich i przychodni
- klubów fitness
- salonów piękności
- galerii handlowych

Działamy kompleksowo - na wstępie uważnie wsłuchujemy się w pomysły Inwestorów, mierzymy powierzchnie, dobieramy grafiki i zdjęcia lub tworzymy je od podstaw. Następnie przedstawiamy projekty i wizualizacje z wykorzystaniem różnych produktów. Po akceptacji drukujemy, wycinamy, tworzymy, montujemy, aż do spektakularnego efektu końcowego:)

Zapraszamy do kontaktu.

Ewelina Melaniuk
Project Manager

ewelina@dekoszop.pl