Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

O nas

DEKOSZOP to sklep, w którym znajdziesz fototapetyfolie, naklejki i maty magnetyczne.  Udostępniliśmy bazę ponad 20 milionów zdjęć, z której na pewno wybierzesz wzór idealny dla siebie. Razem z nami możesz odmienić swoją ścianę, szafę, stół, szafkę, lodówkę i cokolwiek innego sobie wymarzysz.

Na każdym etapie jesteśmy dla Ciebie - pomożemy Ci dopasować odpowiedni wzór, rozwiejemy wątpliwości techniczne i odpowiemy na każde pytanie. Są wśród nas kreatywni graficy, którzy są w stanie wykonać najbardziej wymagające projekty specjalnie dla Ciebie. Nasze projektantki mogą wykonać wizualizację fototapety w Twoim pomieszczeniu, a nawet zaproponować konsultację kolorystyczną i dekoratorską.

Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby nakleić swoją fototapetę, oferujemy Ci profesjonalny montaż. Będziesz miał wtedy gwarancję, że Twoje wnętrze wygląda tak jak sobie to wymarzyłeś.

Pisz, dzwoń, lub odwiedź nas w naszym salonie firmowym. Czekamy na Ciebie!:)

DEKOSZOP