Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Konsultacje dekoratora

Podobają Ci się fototapety czy naklejki, ale nie wiesz jak je dopasować do Twojego wnętrza? Dekoszop śpieszy Ci z pomocą! Oferujemy usługi, dzięki którym ułatwimy Ci wybór odpowiedniego zdjęcia do fototapety. Doradzimy, którą ścianę wybrać i jak sprawić żeby fototapeta powiększyła wnętrze. Odpowiemy na Twoje każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Nasi Dekoratorzy są do Twojej dyspozycji. Oferujemy dwie formy pomocy:

Mailowe konsultacje

Na podstawie przesłanych zdjęć wnętrz oraz z uwzględnieniem preferencji kolorystycznych, mebli i dodatków dobierane są wzory fototapet lub folii. Następnie przygotowywane są wizualizacje (3-5 szt.) do każdego wnętrza wraz z wyceną.

Konsultacja jest wykonywana po wpłynięciu wpłaty na konto.

Koszt: 150zł

Wizyta dekoratora

Spotkanie w domu Klienta trwające ok. 2- 3 godzin. Podczas niego omawiane są oczekiwania Klienta co do wnętrza i stylu, w jakim ma być urządzone. Dekoratorka dobiera kolorystykę pomieszczeń, dopasowuje wzory fototapet czy naklejek i przedstawia 3–5 szt. propozycji wnętrz. Sugeruje też meble i dodatki podając nazwy sklepów i produktów. Zasięg: Wrocław i okolice.

Koszt: 400zł

Zamów