Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Jak drukujemy?

Materiały

 

Dzięki temu, że oprócz produkcji zajmujemy się też naklejaniem fototapet, na bazie naszego wieloletniego doświadczenia wybraliśmy odpowiednie materiały do odpowiednich podłoży. Liczy się nie tylko piękny wydruk, ale również to, żeby produkt był łatwy w montażu i świetnie się prezentował. Wybraliśmy najlepsze materiały dostępne na rynku. Wydruki na nich charakteryzują się najwyższą jakością, kolory są żywe, jakość fotorealistyczna, a łączenia poszczególnych pasów prawie niewidoczne!

Druk

Posiadamy najwyższej jakości park maszynowy. Drukujemy na najszerszych na rynku maszynach, dzięki czemu uzyskujemy szerokość wydruku sięgającą 146 cm, przez co fototapety mają mało łączeń i wyglądają bardzo atrakcyjnie. Do wydruków używamy tylko oryginalnych i ekologicznych atramentów, bo tylko dzięki temu mamy pewność, że fototapety są bezpieczne i w 100% przystosowane do naklejania ich we wnętrzach. Do pokojów dziecięcych polecamy fototapety i folie z laminatem, który zabezpiecza druk i dziecko nie ma żadnej styczności z tuszem.

Precyzyjne docięcie

Wszystkie fototapety są precyzyjnie docięte do wymiaru i podzielone na bryty. Wydruki nie posiadają marginesów, które trzeba byłoby i tak odcinać. Staranne cięcia dają gwarancję, że łączenia po naklejeniu będą prawie niewidoczne.

druk fototapet