Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Dostawa

Dostawa fototapet i folii jest darmowa w przypadku płatności przelewem. Dokładny cennik przesyłek przedstawiamy poniżej. Wszystkie zamówienia ubezpieczamy i wysyłamy pewną i sprawdzoną firmą kurierską.


Zamówienia powyżej 100 zł - dostawa za 0zł

Zamówienia poniżej 100 zł - dostawa za 20zł

Zamówienia z płatnością za pobraniem - dostawa za 30zł


Każde zamówienie jest w profesjonalny sposób przygotowane do transportu. Fototapety wysyłamy w grubych, kartonowych tubach. Zapakowane tak, aby w trakcie podróży do Ciebie nie uległy uszkodzeniu.

Do każdej przesyłki dołączamy szczegółową instrukcję montażu oraz paragon lub fakturę.

Maksymalny czas realizacji zamówienia, to 4 dni robocze. Liczone są one od momentu zaksięgowania wpłaty lub od potwierdzenia zamówienia przy przesyłce pobraniowej. Najpóźniej 4 dnia roboczego przesyłka jest wysyłana firmą kurierską GLS. Czas dostawy u kuriera to 1 - 2 dni roboczych.

Uwaga! Przed otwarciem przesyłki, należy sprawdzić przy kurierze, czy tuba nie jest uszkodzona i czy dotarła w nienaruszonym stanie. 

Jeżeli zauważyłeś jakiekolwiek uszkodzenie przesyłki poproś kuriera o sporządzenie "Protokołu uszkodzenia przesyłki" (jest to obowiązek kuriera). Prześlij do nas skan protokołu a my zajmiemy się procedurą reklamacyjną. Zamówimy kuriera po odbiór uszkodzonej przesyłki i w ciągu maksymalnie 10 dni wyślemy Ci nowy towar.

Pamiętaj! Zawsze należy odebrać przesyłkę, nawet jeśli jest uszkodzona. W tym przypadku protokół uszkodzenia jest jedynym dokumentem umożliwiającym reklamację uszkodzonej przesyłki.