Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Wzorowa fototapeta.

Pomimo powtarzalności wzorów na tych fototapetach nie ma mowy o nudzie we wnętrzach, w których się znajdują. Wzorzyste fototapety to ogrom możliwości, stylów, motywów i charakterów jakie można uzyskać w aranżacjach, którym nie sposób się oprzeć!

Glamour

Ten styl jest niezwykle ozdobny, pełen blasku i przepychu. W  projektowaniu wnętrz jest od kilku lat niezwykle popularny. Wyróżnia się prawdziwie barokowym przepychem, w osiągnięciu takiego efektu pomoże fototapeta z powtarzalnym, iście wiktoriańskim ornamentem. bogato zdobione fototapety same w sobie są idealnymi ozdobami, które zaaranżują wnętrze w dobrym stylu i nie będą wymagały żadnych ulepszeń.

Kwieciste łąki

Nieodzownym elementem stylu romantycznego są motywy kwiatowe. Mogą one przybierać rozmaite formy - realistyczne i graficzne. Bez wątpienia idealną powierzchnią do prezentacji kwiatowych kompozycji są duże przestrzenie na ścianach. Można wyeksponować na nich fototapety, zamiast obrazów wkomponować podłużne panele z roślinnymi motywami.
Szczególnie ciekawe efekty można osiągnąć różnicując motywy kwiatowe, nie tylko pod względem kolorów, ale również form i faktur. Należy przy tym pamiętać, że przesada nigdy nie jest wskazana, łatwo w tym wypadku o efekt sztuczności. Wszystkie elementy powinny być tak dobrane, aby ożywiały, ale nie przytłaczały wnętrza. Mnogość wzorów tapet najlepiej zestawić z prostymi bryłami, lekkich, bielonych mebli.

Po skandynawsku

Styl skandynawski cieszy się sporą popularnością w naszym kraju. Ale czym ten styl tak naprawdę się charakteryzuje? Dużą ilością koloru białego – to podstawa. Do tego dodatki z drewna naturalnego i drewniana podłoga. Tworząc styl skandynawski w swoim mieszkaniu warto pomyśleć o fototapecie. Dla bieli i prostoty skandynawskiego designu doskonałą przeciwwagą będzie fototapeta w prosty graficzny wzór o wyrazistych kolorach.

 

Fototapety w potarzalne wzory dają ogrom możliwości aranżacyjnych. Można dowolnie zmieniać ich skalę a przez to ilość powtórzonego wzoru. Duże wzory będą dominujące we wnętrzu, przukują uwagę, dlatego decydując się na to rozwiązanie warto zastosować je tylko na jednej wybranej ścianie. Mniejsze elementy o stonowanych kolorach, będą doskonałym tłem dla innych dekoracji we wnętrzu.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu swojej wzorzystej fototapety skontaktuj się z nami! Udzielimy wskazówek i pomożemy w osiągnięciu wymarzonego efektu :)

wzorowe fototapety