Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Kwitnące ściany.

Kwiaty stanowią jeden z najczęściej wybieranych wzorów do ozdobienia wnętrz za pomocą fototapet. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż ciężko znaleźć coś co dorównałoby urodzie, delikatności a zarazem świeżości kwiatów. To one ożywiają wnętrze, czynią je przytulnym i ciepłym.

Kwiaty w rozmiarze XXL

Coraz więcej czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, brakuje nam zieleni, kolorów, powiewu świeżości. 
Dzięki pięknym ujęciom kwiatów do wnętrza zostanie wpuszczona świeża atmosfera. Najpiękniejsze fototapety z kwiatami to sposób na szybką metamorfozę. Sprawdzą się przy dekoracji każdego pomieszczenia. Kwiaty to ulubiony motyw zaczerpnięty z natury. Zawsze modne i ponadczasowe. Te w wielkich formatach robią największe wrażenie

Kwiatowy deseń

Zielony, kolorowy akcent, zwłaszcza zimą, potrafi poprawić nastrój i ożywić wnętrze. Nic więc dziwnego, że w naszych domach jest coraz bardziej… kwiatowo. Rośliny same w sobie mogą też być ciekawą ozdobą wnętrza, jednak zanim zdecydujemy się wprowadzić je do niego, warto zastanowić się, które wzory będą dla niego najlepsze. Jeśli masz wnętrze zaaranżowane dużą ilością dodatków, bibelotów lepiej jest postawić na delikatny kwiatowy deseń, który dyskretnie wpasuje się w otoczenie.

Rośliny we wnętrzu mogą pojawiać się pod różnymi postaciami i z pewnością będą ciekawym dodatkiem, które je ożywi. Musimy jednak pamiętać o tym, że co za dużo to niezdrowo, ważne jest znalezienie odpowiedniego balansu między motywami, strukturami i kompozycjami, aby całość była spójna i harmonijna.

Kwiatowe fototapety