Twoja przeglądaka jest zbyt stara aby prawidłowo móc korzystać z wszystkich funkcji naszego serwisu. Zainstaluj jakąkolwiek współczesną przeglądarkę lub przejdź na naszą starą stronę.
wysyłka 4 dni (0zł) gwarancja do 5 lat montaż na terenie całego kraju
728 899 924
Infolinia Dekoszop
Twój koszyk jest pusty

Dla Was Dzieciaki!

Dzieci maja bardzo bogatą wyobraźnię, urządzając im pokój warto wziąć pod uwagę rozwój ich kreatywności, sprawić by nie przytłaczał a otulał, a także był funkcjonalny, użyteczny i w miarę możliwości łatwy w utrzymaniu czystości.

Wydzielamy strefy.

1. Strefa snu: Nie może tutaj zabraknąć wygodnego i przytulanego łóżka. Dużej ilości miękkich poduszek być może pluszaków jeśli Wasze pociechy je lubią.

2. Strefa zabawy: To przede wszystkim miejsce gdzie dziecko rozwija swoje umiejętności, poznaje świat i spędza każdą wolną chwilę. W tej strefie  koniecznie powinny się znaleźć:

  • pojemniki lub kosze na zabawki;
  • regał na zabawki typu pluszaki, lalki i inne maskotki.
  • niewielkich rozmiarów dywanik na którym, dziecko może sobie usiąść podczas zabawy np. budowania z klocków
  • Dzieci mają niespożytą energię, którą muszą gdzieś wyładować. Warto więc, w miarę możliwości, pomyśleć o wygospodarowaniu choćby kawałka przestrzeni na kącik ruchowy.

3. Strefa nauki/rysowania/czytania: w tej strefie nie moze zabraknąć biurka, warto pomyśleć o kilku półkach i organizerach na papiery i przybory do rysowania. Pamiętajcie też o odpowiednim oświetleniu.

4. Strefa garderoby: jeśli miejsce na to pozwala warto umieścić w pokoju szafę z drzwiami przesuwnymi, która pomieści wszystkie ubrania, jeśli nie wystarczą dwie komody i sezonowe wymiany ubrań letnich i zimowych.

Pokój dla dziecka powinien być kolorowy, bezpieczny i funkcjonalny. Ważne jest zatem, by zarówno wystrój tej przestrzeni, jak i jakość przedmiotów jakie się w nim znajdą dobrze ze sobą współgrały, świetnym uzupełnieniem tej przestrzeni będą dekoracje w formiekolorowych naklejek lub dekoracji, które możecie zamówić u nas!

Pokój Dziewczynki.